Meditační Balíček

HAPPY MÁMA

Maminko, cítíš se vyčerpaná, křičíš na děti a máš pocit, že se z toho všeho snad zblázníš?

Zastav se na chvíli a věnuj sama sobě alespoň 8 minut. Načerpej novou energii, sílu, klid a pohodu.

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

6KS MOTIVAČNÍCH KARTIČEK

2x BONUSOVÉ LISTY ZDARMA

 Dej si každý den, tuhle dávku nové pozitivní energie a uvidíš tu parádní změnu sama na sobě.

V ČEM TI MEDITACE POMŮŽE?

 • Zklidníš mysl.
 • Načerpáš novou energii.
 • Užiješ si čas strávený jen sama se sebou.
 • Dokážeš víc ocenit „běžné“ věci kolem sebe.
 • Začneš si víc vážit sama sebe.
 • Zlepší se ti kvalitu spánku a zkrátí délka usínání.

Při pravidelném meditování se budeš cítit uvolněnější, veselejší a zvládneš lépe řešit situace, které by Tě za běžných okolností vyvedly z míry. Budeš mít lepší náladu a kvalitnější spánek. 

PRO KOHO JE MEDITACE URČENA?

Meditace je určena pro všechny maminky, které mají občas pocit, že je toho na ně moc. A chtěly by se během dne alespoň na malou chvíli zastavit, načepat sílu a pozitivní energii.

Pro všechny kdo chtějí žít víc v radosti, v klidu a v pohodě.

Navrhla jsem 2 verze meditace, tak aby byla vhodná pro úplné začátečníky, kteří s meditací zatím nemají žádné zkušenosti. I pro maminky, které už meditují.

Tak tohle jsem opravdu nečekala...Když jsem si meditaci kupovala, říkala jsem si, že to zkusím, ale moc tomu stejně nevěřím. Jak bych mohla být nabitá dobrou naladou a energií po pár minutách meditace? A ejhle...ano, mohla. Pomohla mi nejen meditace, ale i kartičky a především list vděčnosti a sebelásky. Cítím na sobě velkou změnu a všimla si toho i rodina. Dcera mi nedávno říká:"Maminko, to je s tebou teď tak fajn, když se na nás víc usmíváš." Děkuji moc Katko, opravdu jsi mi pomohla dostat se z pocitu, že ze mě děti a péče o domácnost vysávají energii. Cítím se skvěle a v meditaci i s kartičkami vesele pokračuji.
Eva
Ještě nikdy předtím jsem nezkoušla meditovat, přišlo mi to takové divné...:) Tahle meditace mě ale moc lákala. Kačka ji skvěle sestavila, je tak akorát dlouhá, že si na ni najdu čas opravdu každý den a přitom si při ní odpočinu. Motivační kartičky jsou pro mě něco jako afirmace, vystavila jsem si je do rámečku a chodím kolem nich několikrát denně, vždy když si přečtu jejich zprávu, musím se pousmát. Vřele doporučuji všem maminkách, tahle meditace by se měla předepisovat povinně :).
Pavla

CO MEDITACE "HAPPY MÁMA" OBSAHUJE?

 • 2x 8minutovou nahrávku v MP3 formátu
  1x verze pro začátečníky + 1x verze pro pokročilé
 • 6 motivačních kartiček
  které mají za úkol Ti každý den připomínat to, jak jsi úžasná a skvělá žena a máma. Stačí si je vytisknout a mít je na očích každý den. Kartičky mají krásný květinový design a můžes si je nalepit na tvrdý papír nebo dát do rámečku.
 • Video
  Jak celý balíček nejlépe a účinně využívat.
 • 2 Bonusy zdarma

K meditaci dostaneš hned 2 BONUSY ZDARMA

Bonus č.1."LIST VDĚČNOSTI"

List na, který si každý den zapíšeš jednu věc za kterou jsi vděčná. Má velmi pozitivní vliv na psychiku.

Bonus č.2: "LIST SEBELÁSKY"

List na, který si každý den napíšeš co se ti povedlo a za co si sebe cenníš. Významně podporuje sebehodnotu a zdravé sebevědomí.

To jak myslíme ovliňuje naši realitu. Pojď se mnou přenastavit svou mysl na pozitivní vlnu a užívej si tu životní změnu, která nastane uvnitř i navenek.

Tahle meditace mě doslova vytáhla nahoru. Byla jsem často už protivná i sama sobě. Meditační balíček mi pomohl uvědomit si, že čas pro mě je důležitý a i když je to třeba jen chvilka, pokud si tu chvilku udělám opravdu každý den a opečuji se "zevnitř" jedině pak můžu "zářit" i navenek.
Jana
Jsem velmi ráda, že jsem narazila na Katku a její meditaci. Je to možná odvážné říkat, ale musím se přiznat, že mi hodně změnila život. Začala jsem sebe konečně a doopravdy stavět na první místo, bez výčitek a obav. Prostě už vím, že pokud nejsem v pohodě já, nemůžu se dál rozdávat ostatním. Díky této meditaci, jsem to ale dokázala uvést do reálného života. Děkuji Ti.
Kateřina

Kolik tohle všechno stojí?

Cena meditačního balíčku je

555,- Kč

 • Tvá energie a dobrá nálada jsou nevyčíslitelné.
  Dovol si investovat do svého osobního růstu.
 • Kdy naposledy jsi si udělala něčím radost?
  Představ si, že koupí této meditace si uděláš radost každý den.
 • Cena tohoto balíčku vyjde na 1,5Kč za den na celý rok. K dispozici ji totiž máte neomezeně.
  A v tomto poměru je to zanedbatelná částka.
 • Pokud bych měla hodnotu meditačního balíčku ocenit reálně, pohybovala by se jeho cena v nedosažitelných výškách. Zlepší vám totiž život k lepšímu a to už napořád.

Jsem připravena na radostnější život plný energie a jdu do toho!

O AUTORCE

Jmenuji se Kateřina Brožová a připravila jsem pro Tebe meditační balíček "HAPPY MÁMA". Sama totiž vím moc dobře, jaké náročné dny můžeš někdy prožívat.

Posledních 6 let jsem především maminka dvou dětí, která zpočátku válčila s úklidem a nepořádkem v domácnosti, ale nakonec přišla na to, jak žít relativně v klidu a v pohodě a přitom nebýt otrokem své domácnosti.

A jelikož mi k tomu klidu a pohodě velice pomáhaly meditace. Rozhodla jsem se jednu takovou ušít i nám maminkám přímo na míru.

Věřím, že i díky meditaci se Ti podaří žít radostnější a veselejší život s dávkou nové energie.