Jak nebýt otrokem své domácnosti,

aneb získej více času pro sebe.

Už se nemusíš cítit zahlcená domácími pracemi. Získej více času pro sebe a svou rodinu. Objev sílu promyšleného úklidu, díky kterému se zbavíš dlouhodobého nepořádku a chaosu okolo sebe. Začni žít šťastný a spokojený život.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nastal čas vydat se na cestu ke svému uklizenějšímu životu.

CO SE V KURZU NAUČÍŠ?

Ukážu ti propracovaný sytém, díky kterému si usnadníš každodenní úklid.

Z úklidu si vytvoříš rutinu a činnosti budeš dělat automaticky.

Zjistíš, jak do chodu domácnosti zapojit rodinu, bez zbytečných hádek a lamentování.

Objevíš sílu promyšleného úklidu a jeho vliv na svou mysl a vnitřní spokojenost.

CO TI KURZ PŘINESE?

 • Zbavíš se dlouhodobého chaosu a nepořádku kolem sebe.
 • Získáš více volného času.
 • Naučíš se lépe komunikovat s rodinou a spolupracovat jako celek.
 • Budeš se doma cítit příjemněji, uvolněněji a radostněji než dřív.
 • Objevíš sílu pořádku a jeho vliv na svou mysl.

“ukliď si doma = ukliď si v hlavě“

Chtěla jsem Ti Kači touto cestou poděkovat. Od pondělí jedu s tebou a musím říct, že je domácnost pořád uklizená, přitom se vlastně úklidu věnuji méně času. Doma si i rodina všimla, zasvětila jsem je a i pětileťák chce pomáhat. Pokojík má uklizený, nikde se nic neváli. Stůl nepřetéká zbytečnostmi a přítel si po sobě uklizí. Asi kouzelné rady. Ani jim nic neříkám a oni to dělají. Prostě žasnu a díky moc.
Nikola
Pecka kurz, vše udělám ráno ještě před snídaní a pak už jen udržuji. A děti taky super, 15 letý syn - tak trochu bordělář - si od začátku kurzu sám od sebe vždy ustele postel a víkend předtím jsme spolu pořádně uklidili jeho pokoj a dnes mi říkal, že si ho udržuje a že ho to baví 🙂. Malý zázrak se stal! co malý, velký! Díky, Kati!
Hana

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT?

Kurz trvá 10 dnů.

Každý den po dobu těchto 10 dnů dostaneš na e-mail videa, ve kterých tě povedu "za ruku" na tvé cestě ke klidnějšímu a uklizenějšímu životu.

 • Kurz začíná ihned po jeho uhrazení.
 • Každý den ti přijdou na e-mail dvě krátká videa.
 • Kurz obsahuje celkem 20 + 3 bonusová videa, která jsou velmi hodnotná a ihned aplikovatelná do praxe.
 • Po dobu kurzu máš k dispozici moji on-line podporu a můžeš se na cokoliv zeptat.
 • Ke kurzu je vytvořena uzavřená online skupina na Facebooku, kde můžeš sdílet své radosti i strasti se skupinkou žen, které jsou na stejné vlně.

Přihlaš se ještě dnes.

Začínám pomalu, ale už musím uznat ze mě to baví a je to super kurz. U všech ostatních kurzů jsem vždy ztroskotala na tom, že se třídilo, a na to sem nenašla čas ani kapacitu. Ale tohle je lidský, věci dávají smysl, čas na to člověk má a na oko to vypadá super! Díky moc Katko
Petra
Taky se přidávám ke spokojeným členkám kurzu. Od začátku kurzu to u nás vypadá návštěvy schopně i bez nutnosti ohlášení 🙂a to je co říct.
Martina

KOLIK KURZ STOJÍ?


AKČNÍ CENA KURZU JE 1555,- Kč

místo 3 500,- Kč

 • Kurz máš ihned k dispozici.
 • 20 videí + 3 bonusová videa ZDARMA.
 • K videím se můžeš kdykoliv vrátit.
 • 🎁DÁREK🎁 ke kurzu TO DO LIST.

 

Ke kurzu dostaneš 3 BONUSOVÁ videa:

Bonusové video č.1

"Jak na běžný nepořádek."

Bonusové video č.2

"Jak na chronický, neboli dlouhodobý nepořádek."

Bonusové video č.3

"Jak odstranit "žrouty energií" neboli vše co ti může zkazit náladu."

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

 • Natolik důvěřuji celému know-how, které vám předám v on-line kurzu: „Jak nebýt otrokem své domácnosti.“ že vám nabízím záruku vrácení peněz.
 • Záleží mi především na vaši spokojenosti, a proto v případě, že kurz celý absolvujete a zjistíte, že pro vás není vhodný nebo nebudete spokojeni, nabízím vám možnost vrácení peněz.

POJĎ SE ZBAVIT NEPOŘÁDKU A ŠPATNÉ NÁLADY JEŠTĚ DNES.

O MNĚ

Jmenuji se Kateřina Brožová a posledních 6 let jsem především maminka dvou dětí, která zpočátku válčila s úklidem a pořádkem v domácnosti, ale nakonec přišla na to, jak žít relativně v klidu a v pohodě a přitom nebýt otrokem své domácnosti.

Mým momentálním posláním je provádět ženy na cestě k sobě pomocí úklidu. Věřím, že pokud si uklidíte doma, vyčistí se i Vaše mysl a začnete žít šťastnější a spokojenější život.

Svou cestu k úklidu a pořádku jsem si však musela složitě hledat a vydobýt. Byly doby, kdy mě každý den obklopoval chaos a nepořádek a já z toho byla velmi nervózní a protivná.

Takhle jsem ale žít nechtěla a rozhodla jsem se to změnit.

Vyzkoušela jsem nespočet metod, jak udržet uklizený domov, ale stále jsem nemohla nají tu správnou cestu. Mnohokrát jsem to chtěla vzdát. Nakonec mi nepořádek zase začal natolik vadit, že jsem si řekla, že to tak nemůžu nechat.

Povedlo se mi přijít na to, jak mít uklizený domov i s dětmi, cítit se doma příjemně a šťastně a přitom neuklízet od rána do večera.

Napadlo mě, že stejné trápení, jaké jsem prožívala já, možná zažívá i spousta dalších žen a maminek. Rozhodla jsem se jít „s kůži na trh“ a pomáhat ostatním ženám/maminkám.