Jak nebýt otrokem své domácnosti,

aneb získej více času pro sebe.

Už se nemusíte cítit zahlcená domácími pracemi. Získejte více času pro sebe a svou rodinu. Objevte sílu promyšleného úklidu, díky kterému se zbavíte dlouhodobého nepořádku a chaosu okolo vás. Začněte žít šťastnější a radostnější život.

Nastal čas vydat se na cestu k vašemu uklizenějšímu životu.

CO SE V KURZU NAUČÍTE?

10 uklízecích rituálů, které vám usnadní život a nebudete už otrokem své domácnosti.

Jak se vydat na cestu ke klidnějšímu a uklizenějšímu životu.

Jak získat více času na sebe.

Jak motivovat vaše děti k úklidu, bez křiku a lamentování, pomocí zábavných úklidových her.

INFO O KURZU

 • Po přihlášení do kurzu Vám každý den přijde na email jedno video
 • kurz obsahuje celkem 13 jasných a stručních videí, která jsou však velmi hodnotná a účinná
 • v kurzu máte k dispozici moji online podporu a můžete se na cokoliv zeptat
 • ke každému kurzu je vytvořena uzavřená online skupina na facebooku, kde můžete sdílet své radosti i strasti se skupinkou žen, které jsou na stejné vlně jako vy

“ukliď si doma = ukliď si v hlavě“

Chtěla jsem Ti Kači touto cestou poděkovat. Od pondělí jedu s tebou a musím říct, že je domácnost pořád uklizená, přitom se vlastně úklidu věnuji méně času. Doma si i rodina všimla, zasvětila jsem je a i pětileťák chce pomáhat. Pokojík má uklizený, nikde se nic neváli. Stůl nepřetéká zbytečnostmi a přítel si po sobě uklizí. Asi kouzelné rady. Ani jim nic neříkám a oni to dělají. Prostě žasnu a díky moc.
Nikola
Pecka kurz, vše udělám ráno ještě před snídaní a pak už jen udržuji. A děti taky super, 15 letý syn - tak trochu bordělář - si od začátku kurzu sám od sebe vždy ustele postel a víkend předtím jsme spolu pořádně uklidili jeho pokoj a dnes mi říkal, že si ho udržuje a že ho to baví 🙂. Malý zázrak se stal! co malý, velký! Díky, Kati!
Hana

JAK BUDE KURZ PROBÍHAT?

Kurz trvá 13 dnů.

Každý den po dobu těchto 13 dnů dostanete na váš email jedno video ve kterém, Vás povedu "za ruku" na vaši cestě ke klidnějšímu a uklizenějšímu životu.

CO VÁM KURZ PŘINESE?

 • Objevíte sílu úklidu a jeho vliv na vaši mysl.
 • Zbavíte se dlouhodobého chaosu a nepořádku kolem vás.
 • Budete se doma cítit příjemněji, uvolněněji a radostněji než dřív.
 • Naučíte se lépe komunikovat s rodinou a spolupracovat jako celek.

Pomyslné brány tohoto online kurzu otvírám pouze 2x do roka, tak neváhejte a přihlaste se ještě dnes.

Začínám pomalu, ale už musím uznat ze mě to baví a je to super kurz. U všech ostatních kurzů jsem vždy ztroskotala na tom, že se třídilo, a na to sem nenašla čas ani kapacitu. Ale tohle je lidský, věci dávají smysl, čas na to člověk má a na oko to vypadá super! Díky moc Katko
Petra
Taky se přidávám ke spokojeným členkám kurzu. Od začátku kurzu to u nás vypadá návštěvy schopně i bez nutnosti ohlášení 🙂a to je co říct.
Martina

KOLIK KURZ STOJÍ?


AKČNÍ CENA KURZU JE 1 999,- Kč

místo původních 2 500,- Kč

 • kurz startuje 29.11. 2021
 • 10 videí + 3 bonusová videa
 • k videím se můžete vrátit ještě 2 měsíce po skončení kurzu

Ke kurzu dostanete 3 bonusová videa:

Bonusové video č.1

"Jak na běžný nepořádek."

Bonusové video č.2

"Jak na chronický, neboli dlouhodobý nepořádek."

Bonusové video č.3

"Jak odstranit "žrouty energií" neboli vše co vám může zkazit náladu."

POJĎ SE ZBAVIT NEPOŘÁDKU A ŠPATNÉ NÁLADY JEŠTĚ DNES.

O MNĚ

Jmenuji se Kateřina Brožová a posledních 6 let jsem především maminka dvou dětí, která zpočátku válčila s úklidem a pořádkem v domácnosti, ale nakonec přišla na to, jak žít relativně v klidu a v pohodě a přitom nebýt otrokem své domácnosti.

Mým momentálním posláním je provádět ženy na cestě k sobě pomocí úklidu. Věřím, že pokud si uklidíte doma, vyčistí se i Vaše mysl a začnete žít šťastnější a spokojenější život.

Svou cestu k úklidu a pořádku jsem si však musela složitě hledat a vydobýt. Byly doby, kdy mě každý den obklopoval chaos a nepořádek a já z toho byla velmi nervózní a protivná.

Takhle jsem ale žít nechtěla a rozhodla jsem se to změnit.

Vyzkoušela jsem nespočet metod, jak udržet uklizený domov, ale stále jsem nemohla nají tu správnou cestu. Mnohokrát jsem to chtěla vzdát. Nakonec mi nepořádek zase začal natolik vadit, že jsem si řekla, že to tak nemůžu nechat.

Povedlo se mi přijít na to, jak mít uklizený domov i s dětmi, cítit se doma příjemně a šťastně a přitom neuklízet od rána do večera.

Napadlo mě, že stejné trápení, jaké jsem prožívala já, možná zažívá i spousta dalších žen a maminek. Rozhodla jsem se jít „s kůži na trh“ a pomáhat ostatním ženám/maminkám.